اینستاگرام

جستجو
فهرست
 

شیشه آکاردئونی پروانه ای

طراحی پارت یک > شیشه آکاردئونی پروانه ای

از آنجایی که شیشه آکاردئونی پروانه ای را نمی توان در کف های ریلی اجرا نمود، پس به همین خاطر این سیستم برای فضاهایی مناسب است که رفت و آمد زیادی در آن ها وجود دارند.

در این سیستم شیشه ها فقط به وسیله پروفیل و یراق آلات مخصوص نصب شده ، مهار می شوند. عدم اجرای این شیشه ها درکف، مهمترین تفاوت این شیشه با شیشه های بالکنی می باشد.

در سیستم فروشگاهی ضخامت شیشه ها به ۱۰ میلی  متر می رسند، پس به همین دلیل ضخامت پروفیل ها نیز بیشتر می باشند. شیشه های جمعشو فروشگاهی به دو مدل پروانه ای و مدل پارک دار تقسیم می شوند.

در شیشه آکاردئونی پروانه ای از یک بلبرینگ یا یک پروفیل آهنی در وسط هر شیشه استفاده می­شود و در هنگام باز و بسته شدن شیشه­ ها، عرض هر جام شیشه در ریل فوقانی تقسیم می­شود. نصب مدل پارک دار به صورت h کوچک لاتین و در ریل بالایی می­باشد و عرض شیشه­ ها در ریل بالایی و در یک جهت باز می­شود.

شیشه آکاردئونی پروانه ای فروشگاهی برای نمایشگاه ها و تالارها و یا به عبارتی برای مکان هایی که رفت و آمد زیاد بوده و به همین دلیل به درهایی با دو حالت کاملا باز و کاملا بسته نیاز دارند، بسیار مناسب هستند. این سیستم دارای نمایی بسیار زیبا، شفاف و منحصر به فردی می باشد و تمام پروفیل ها و بلبرینگ ها و اتصالات این نوع سیستم، محصول کمپانی های کشور ترکیه می باشند.

مزایای شیشه آکاردئونی پروانه ای

این سیستم توانایی و قابلیت این را دارد که برای فضای پروژه مورد نظر یک نمای یکدست شیشه ای با هر طول و بدون هیچ ستون و یا مانع دیدی ، ایجاد کند.

شیشه های بالکنی بهره وری از آب  و هوای آزاد را در فصل های مناسب سال برای کاربران خود امکان پذیر می کند. مسیرهای ورودی برای پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و یا حتی نزولات جوی به فضای داخلی با استفاده از شیشه های متحرک نوین در، مسدود میشوند. شیشه های جمعشو بالکنی به دلیل اینکه متحرک هستند و به یک جهت جمع و بسته می شوند، به راحتی شست و شو می شوند.

یکی دیگر از خصوصیات شیشه آکاردئونی پروانه ای این است که این سیستم با حداکثر ارتفاع ۸۰/۲ متر و حداکثر عرض ۶۵ سانتی متر و همچنین در هر شکل و زاویه ی دلخواهی برای هر پانل قابل اجرا می باشد.

همان طور که گفته شد، بیشترین کاربرد این شیشه ها در بالکن ها و تراس ها می باشد (جام بالکنی یا آکاردئونی) و می توان گفت که تمام طول بالکن ها و یا تراس ها توسط آن پوشش داده می شود. از آنجاکه این سیستم به صورت ریلی می باشد، شما می توانید پانل های آن را حرکت دهید. همچنین می توانید بدون نگرانی این سیستم را در هر زاویه ای نصب و اجرا کنید. محل نصب شیشه های بالکنی را می توان در صورت لزوم تغییر داد و آن را در مکان دیگری با همان طول و ارتفاع نصب نمود. از آنجاکه سازه شیشه های بالکنی بسیار سبک می باشد، به همین دلیل نصب آن راحت است.

این سیستم دارای نمایی زیبا، یکدست و شفاف می باشد و امکان طرح دار کردن شیشه ها را با استفاده از برچسب های سندبلاست، برای کاربران خود فراهم می سازد. سندبلاست برچسب هایی با مدل های مختلف هستند که می توانید با سلیقه خود یکی از صد مدل مختلف آن را انتخاب کرده و به دو صورت دستی و اتوماتیک بر روی شیشه ها نصب کنید.