اینستاگرام

جستجو
فهرست
 

پارتیشن شیشه ای تکجداره

طراحی پارت یک > پارتیشن شیشه ای تکجداره

گروه بزرگ دکوپارت۱ با برداشتن گامی نوین و ارزنده، پروژه عرضه و توزیع پروفیل‌های اختصاصی آلومینیومی را به صورت گسترده آغاز نموده است و با ارائه انواع مقاطع آلومینیومی در رنگ‌های متنوع با بهره‌مندی از شیوه‌های رنگ‌آمیزی الکترواستاتیک و کوره‌ای همچنین روکش‌هایی مختلف با امکان آنادایز شدن و یا چاپ طرح‌های دکوراتیو فوق‌العاده و زیبا، همواره برگ زرینی را بر دفتر افتخارات خود اضافه نموده است.

این محصول ویژه به سبب برخورداری از مواد اولیه مرغوب و پروسه ساخت و آبکاری مدرن و پیشرفته، از مقاومت بالا و قدرت ایستایی چشم‌گیری برخوردار بوده که آن‌‌ها را در طراحی و ساخت انواع پارتیشن‌ شیشه‌ ای تکجداره ، بی همتا و ایده‌آل نموده است.

مقاطع (پروفیل) آلومینیومی به دو دسته کلی پروفیل‌های توپر و توخالی، تقسیم می‌گردند.

اگر در ساخت پروفیل آلومینیومی از آلیاژ با چگالی بالا (جرم مولکولی) بهره گرفته شود،به آن پروفیل توپر و اگر از آلیاژ با چگالی کمتر استفاده شود، آن را پروفیل توخالی خطاب می‌کنند.

در واقع معیار سنجش، وزن پروفیل است که شما می‌توانید به آسانی و تنها با در دست گرفتن آن‌ها، تفاوت را احساس نموده و به این تقسیم‌بندی، اشراف یابید.

مقاطع آلومینیومی دکوپارت۱ ، توانایی نگهداری انواع شیشه‌ های پارتیشنی با ضخامت ۱۰ میلیمتر، شامل انواع: شیشه ‌های سکوریت شفاف، سکوریت ساتینا، سکوریت با طراحی سندبلاست، لوگو، علامت تجاری، طرح‌های خاص، سکوریت‌های رنگی، همچنین شیشه‌های دو لایه با ضخامت ۵ میلیمتر، شامل: شیشه ‌های سکوریت لمینت شفاف، لمینت رنگی ساده، لمینت رنگی ترنسپرنت و سکوریت‌های هوشمند را دارا می‌باشند.

از مزیت‌های اصلی پروفیل‌های آلومینیومی دکوپارت۱ در ساختار پارتیشن ‌ها، می‌توان به وزن کمتر، ایستایی بالا، دوام و مقاومت مطلوب در برابر زنگ‌زدگی، رنگ پریدگی، خوردگی‌های محیطی و همچنین قابلیت جابجایی و جلوه‌بخشی به محیط، اشاره کرد.

اگر پارتیشن شیشه ای تکجداره را همانند یک ساختمان در نظر بگیریم، پروفیل‌های به کار رفته در محور افقی به عنوان تیر و پروفیل‌های به کار رفته در محور عمودی به عنوان ستون، در یکدیگر قفل می‌شوند و باعث ایستایی کامل آن می‌شوند.

امروزه در ساخت پارتیشن از پروفیل‌ها‌ با مقاطع متفاوتی استفاده می‌شود که به تناسب تکنولوژی و رشد آن‌، به مرور از سایز مقاطع پروفیل کاسته می‌شود.

گروه بزرگ دکوپارت۱ با همراهی گروه مهندسین متخصص و ایده‌پرداز و بهره‌مندی از برترین تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته صنعتی روز دنیا، توانسته است تا تنوع‌های گسترده‌ای را در انتخاب انواع مقاطع، طرح و رنگ‌های پارتیشن شیشه ای تکجداره ایجاد نماید.

سهم ما رضایتمندی شماست تا با لبخندی زیبا ترسیم گردد.

پارتیشن‌ شیشه ‌ای فریم‌ لس دکوپارت۱

پارتیشن ‌های فریم ‌لس، جدیدترین نوع از پارتیشن‌ شیشه‌ ای تکجداره است که با زیبایی چند برابری، به محیط اطراف جلوه تازه و مدرنی می‌بخشند.

در این نوع پارتیشن، پروفیل‌ها بیشتر به صورت افقی نصب می‌گردند و برای اتصال شیشه‌ها به یکدیگر، از نوارهای درزگیر پلی‌کربنات H، چسب UV، چسب دو‌طرفه لاکسیل ایتالیا، چسب دو‌طرفه شفاف فلکسیبل و لامپ UV بهره گرفته می‌شود.

این ترکیبات علی‌الخصوص چسب UV، از انتقال صدا (تا۴۰ دسیبل)، ورود گرد و غبار و هدر رفت سرمایش و گرمایش در محیط، جلوگیری می‌کنند.

چرا پارتیشن شیشه ای تکجداره

در ساخت این نوع پارتیشن از شیشه سکوریت به ضخامت ۱۰ میلیمتر استفاده می‌شود که می‌تواند دارای رنگ‌بندی و طراح‌های متفاوتی باشد. پارتیشن شیشه ای تکجداره، امکان انتقال نور طبیعی به صورت بهینه را میسر ساخته و در محیط جلوه فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌نماید.

پارتیشن ‌های‌ شیشه ‌ای دوجداره و چند جداره

 

این نوع از پارتیشن‌ همانند پارتیشن‌های فریم ‌لس، برای جداسازی و بخش‌بندی در محیط داخلی ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و تفاوت آن‌ با پارتیشن شیشه ‌ای تکجداره ، اشغال فضای بیشتر و ضخیم‌تر بودن پروفیل‌های بکار رفته در آن است که از نظر زیبایی در سطح پایین‌تری نسبت به پارتیشن ‌های تکجداره شیشه‌ای قرار می‌گیرند.

اما ویژگی مثبت پارتیشن شیشه ‌ای دوجداره و یا چند جداره، عایق بودن آن‌ها در مقابل صدا، گرما و سرما است چرا که شیشه‌ های چند جداره به مراتب عایق‌ های بهتری نسبت به شیشه‌ های تکجداره هستند.