خرید شیشه سکوریت

دکوپارت۱ مرکز نصب، فروش و طراحی انواع شیشه های سکوریت در ایران

شیشه سکوریت چیست؟ این اولین سوالی است که هنگام شنیدن نام شیشه سکوریت به ذهنتان خطور می کند، شما امکان دارد قبل از این درباره این نوع از شیشه شنیده باشید چه در تبلیغات و چه در فلت های محافظ گوشی های همراه ، اما این شیشه واقعا چه ویژگی هایی دارد که موجب تفاوت آن با سایر شیشه ها می شود؟ در واقع می توان گفت هفت برابر از شیشه های عادی یا خام مقاوم تر می باشد که در شرایط شکستگی به تکه های کوچک بی ضرر و ایمن تبدیل می گردد.

ضخامت شیشه سکوریت

حالا شاید این سوال برای شما پیش بیاید که ضخامت شیشه سکوریت چقدر است؟

همانطور که در بالا اشاره شد، این شیشه ها در میان مردم به شیشه نشکن معروف هستند. اما از آنجایی که شیشه یک ماده شکننده است، شیشه سکوریت نیز با ضربات سنگین می شکند. این شیشه ها معمولاً با ضخامت های مختلفی عرضه می شوند. ضخامت شیشه سکوریت با افزایش مقاومت آن در برابر ضربه و تحمل فشار افزایش می یابد.

ضخامت شیشه سکوریت معمولاً بین ۴ تا ۲۰ میلی متر است. به طور مثال وزن یک متر مربع شیشه سکوریت با ضخامت ۶ میلی متر و چگالی ۲٫۵، ۱۵ کیلوگرم است. همچنین یراق شیشه سکوریت انواع مختلفی دارد و به دلیل استفاده از این شیشه ها در پروژه های مختلف، یراق های متفاوتی برای آنها طراحی شده است.

برند دکوپارت۱ یکی از برندهای معروف در زمینه تولید شیشه سکوریت است. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چگونه شیشه سکوریت را برش دهیم

 یکی از موضوعات مهم که باید به آن توجه شود برش شیشه سکوریت و استفاده از آن است، این شیشه برای ساخت وسیله هایی چون درب ورودی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و به همین خاطر نیز محصولی بسیار سخت و ایمن محسوب می شود.

قبل از اقدام به هر کاری باید اطلاع از این داشت که شیشه سکوریت در اصل قابل برش نمی باشد. حتی با ابزارهای قدرتمند نیز این امکان وجود ندارد، این شیشه قبل از تبدیل شدن به یک شیشه نشکن از جنس معمولی بوده است بنابراین در این مراحل برش آن انجام گرفته و سپس از آن یک شیشه نشکن می سازند.

درب سکوریت

شیشه های سکوریت از استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به شیشه های معمولی برخوردار هستند. این شیشه ها در برابر ضربه، سرما و گرما بسیار مقاوم هستند و می توانند تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد دما را تحمل کنند. این روزها شیشه های سکوریت در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجود هستند تا بتوانید با توجه به سلیقه خود، شیشه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مزایا شیشه سکوریت

شیشه های سکوریت از استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به شیشه های معمولی برخوردار هستند. این شیشه ها در برابر ضربه، سرما و گرما بسیار مقاوم هستند و می توانند تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد دما را تحمل کنند.

این روزها شیشه های سکوریت در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجود هستند تا بتوانید با توجه به سلیقه خود، شیشه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

toughened-glass-decopart1.ir
toughened-glass1-decopart1.com

معایب شیشه سکوریت

از معایب شیشه های سکوریت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم امکان تغییر اندازه پس از برش : اندازه گیری شیشه های سکوریت باید با دقت و توسط فرد متخصص انجام شود. در صورت اشتباه در اندازه گیری یا وجود نقص، امکان تغییر اندازه، برش، سوراخکاری یا اصلاح شیشه وجود ندارد.

حساسیت لبه های شیشه به ضربه : لبه های شیشه های سکوریت نسبت به مرکز شیشه ضعیف تر هستند و در برابر ضربه حساس ترند. در صورت ضربه به لبه شیشه، امکان ترک خوردن و شکستن کل شیشه وجود دارد.

قیمت بالاتر نسبت به شیشه های معمولی : شیشه های سکوریت به دلیل فرآیند تولید پیچیده تر، قیمت بالاتری نسبت به شیشه های معمولی دارند. به همین دلیل، استفاده از آنها فقط در مواردی که شکسته شدن شیشه خطرناک است، توصیه می شود.

انواع شیشه سکوریت از نظر رنگ

شیشه سکوریت دودی

شیشه سکوریت رفلکس طلایی

شیشه سکوریت برنزی

شیشه سکوریت مسی

شیشه سکوریت ساده

انواع شیشه سکوریت از نظر فیزیکی

شیشه سکوریت ثابت

بررسی انواع شیشه سکوریت

هنگام بحث در مورد انواع شیشه سکوریت، رنگ این شیشه ها یکی از مهم ترین عواملی است که باید در نظر گرفته شود. در این میان، برخی رنگ ها بیش از سایر رنگ ها کاربرد دارند، که در ادامه آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • شیشه سکوریت رفلکس طلایی: این نوع شیشه دارای خاصیت بازتاب نور است و بنابراین، بیشترین میزان امنیت را برای فضای مورد نظر شما فراهم می کند. همچنین، رنگ طلایی آن ظاهری زیبا و بی نظیر را ایجاد می کند.
  • شیشه سکوریت دودی: این نوع شیشه دارای رنگ تیره ای است که میزان شفافیت آن را کاهش می دهد. بنابراین، علاوه بر زیبایی، امنیت را نیز به فضای مورد نظر شما اضافه می کند. درجه دودی بودن این شیشه ها قابل تنظیم است.
  • شیشه سکوریت ساده: این نوع شیشه بی رنگ است و ویژگی خاصی ندارد. صرفا دارای ویژگی های اصلی شیشه های سکوریت است.
  • شیشه سکوریت مسی: این نوع شیشه دارای رنگی شبیه به طلایی است، اما تیره تر است. معمولا برای ایجاد فضاهای آرامش بخش استفاده می شود.
  • شیشه سکوریت برنزی: این نوع شیشه دارای رنگی بسیار تیره است و میزان شفافیت آن بسیار کم است. معمولا برای ایجاد فضاهای هنری از این نوع سکوریت استفاده می شود.

همچنین شیشه های سکوریت بر اساس حالت فیزیکی خود نیز به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شوند که در ادامه آنها را مورد بررسی قرارد می دهیم.

  • شیشه  سکوریت ثابت : این نوع شیشه ها در جای خود ثابت هستند و قابلیت جابجایی ندارند.
  • شیشه  سکوریت متحرک : این نوع شیشه ها در جای خود نصب شده اند، اما قابلیت جابجایی دارند. جابجایی این شیشه ها می تواند به کمک قرقره، لولا، یا ریل متحرک انجام شود.

قیمت شیشه سکوریت

عوامل موثر در تعیین قیمت شیشه سکوریت عبارتند از:

ضخامت : هر چه ضخامت شیشه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می شود.

رنگ : رنگ شیشه نیز بر قیمت آن تاثیر می گذارد. شیشه های رنگی مانند برنزی، دودی، طلایی و… قیمت بیشتری نسبت به شیشه های ساده دارند.

ابعاد : ابعاد شیشه نیز بر قیمت آن تاثیر می گذارد. شیشه های سفارشی با ابعاد غیر استاندارد قیمت بیشتری دارند.

جهت دریافت قیمت روز شیشه سکوریت، با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۴۴۸۹۷۴ تماس بگیرید.

خرید شیشه سکوریت

فروش شیشه سکوریت نیاز به طراحی تخصصی، و نصب شیشه سکوریت نیاز به توجه به عوامل مختلفی مانند فضا، بودجه، نیاز و سلیقه مشتری دارد. برای خرید شیشه سکوریت با کیفیت و اطمینان از خدمات پس از فروش، با واحد فروش دکوپارت۱ تماس بگیرید.

خرید شیشه سکوریت

مجموعه دکوپارت۱ یکی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان برتر شیشه سکوریت در ایران می باشد. ما با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و بهره گیری از فناوری های پیشرفته، شیشه سکوریت با کیفیتی را تولید و عرضه می کنیم.

دکوپارت۱ تنوع بسیار بالایی از شیشه سکوریت را در طرح و رنگ های مختلف تولید و عرضه می کند. این امر باعث می شود که مشتریان بتوانند شیشه سکوریت مورد نیاز خود را با توجه به نیاز و سلیقه خود انتخاب کنند.

همچنین تیم تخصصی ما، خدمات نصب و اجرا شیشه سکوریت را نیز ارائه می دهد. این امر باعث می شود که مشتریان بتوانند با خیال راحت شیشه سکوریت مورد نیاز خود را از مجموعه دکوپارت۱ خریداری کنند.

برای خرید شیشه سکوریت و دریافت مشاوره می توانید کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید.

نمونه کار شیشه سکوریت

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.5/5 امتیاز
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button