درباره ما

ما در وبسایت بزرگ دکو پارت۱ ، توانسته‌ایم با گردآوری مجموعه‌ای گسترده و ارزشمند از برندهای مطرح دنیا در زمینه صنایع پارتیشن و مبلمان اداری و محصولات شیشه‌ای ساختمان و اتصالات و یراق‌آلات آن، همواره بهترین‌ها را معرفی نموده و در جهت رفع نیاز جامعه مهندسین طراحی و ساختمان و مدیران عرصه کسب و کار، گامی مفید و ارزشمند برداریم. با دکو پارت همراه باشید و برترین‌ها را بهتر بشناسید.

شرکت دکوپارت۱ با مدیریتی بسیار کارآمد و بهره‌مندی از کادری فنی و متخصص و با هدف رفع نیاز جامعه مهندسین صنعت ساختمان‌سازی، در تأمین اتصال و یراق‌آلات شیشه ساختمان‌ها، تأسیس گردیده و افتخار نمایندگی برندهای مختلفی را در ایران، نصیب خود گردانید.

Logo
معرفی شرکت دکوپارت1

معرفی شرکت دکوپارت۱

گروه دکوپارت ۱ با همراهی کادری فنی و متخصص، همواره تنوع بی‌شماری از محصولات صنعت دکوراسیون داخلی را طبقه‌بندی و مدیریت نموده و با طرح ایده‌های ناب و تازه، راهکارهای نوین و جذابی را در زمینه طراحی و پیاده‌سازی پروژه‌های مسکونی، اداری و تجاری ارائه می‌دهد و در این مسیر به خوبی توانسته‌ است نظر مثبت مالکین و کارفرمایان را معطوف خود سازد.
ما در گروه مهندسی دکوپارت۱، توان ارائه محصولات سفارشی، مطابق با نوع پروژه و نظر طراحان و مهندسین را داریم و در امور اجرایی و ساخت واحدهای مسکونی، تجاری، فروشگاهی، دفاتر و مکان‌های مدرن اداری، هتل‌ها، مراکز تفریحی، فرودگاه‌ و ترمینال‌ها، همراه با شما گام بر می‌داریم

تماس با دکوپارت۱

دکوپارت۱

چرا مبلمان اداری دکوپارت۱

مدیران حرفه‌ای همیشه درصدد فراهم سازی محیط کاری استاندارد و شکیل و در عین حال راحت و انرژی‌بخش برای کارمندان خود هستند تا با ایجاد حس اعتماد به نفس و انگیزه در آن‌ها، راندمان کاری را ارتقاء دهند.

قطعاً چنین محیطی می‌تواند موجب رضایتمندی و حس آرامش برای کارمند شود و با میل و اشتیاق ایجاد شده، در اشل کاری خود متعهدتر و موفق‌تر عمل نماید.

شرکت دکوپارت۱ به پشتوانه سال‌ها تجربه و تخصص، توانسته است به این اندیشه جامعه عمل بپوشاند و با تجهیز، طراحی و بازسازی داخلی ساختمان و محیط‌های اداری به بهترین کیفیت، سطح عملی آن را ارتقاء داده و سبب حال خوب و پرنشاط مدیران و کارمندان شود.

استانداردها و استراتژی گروه طراحی دکوراسیون اداری دکوپارت۱

ماحصل برگزاری نمایشگاه مبلمان اداری برای شرکت بزرگ دکوپارت۱ دستاوردهای با ارزشی به همراه داشت و همگام با برنامه توسعه‌ای این شرکت، منجر به عرضه و توزیع و افزودن محصولاتی جدید و متنوع در گروه‌ میزهای کامپیوتری، مبلمان اداری، فایلینگ و پارتیشن شیشه ای‌ گردید.

این آغاز ماجراست چرا که فرآیند پیچیده برنامه‌ریزی عرضه و توزیع برای کالاهای سفارشی، تعداد بالای اقلام نیم ساخته و محدودیت‌های زمانی در تحویل محصولات به مشتریان، مواردی بودند که هیچ یک از ابزارهای موجود در بازار، برای رفع آن‌ها کافی نبودند.

این توسعه ناگهانی، عملیات برنامه‌ریزی و خدمات پس از فروش محصولات را کمی با چالش روبرو نمود و سبب گردید تا شرکت، اقدام به ایجاد تیم تخصصی تحلیل و بررسی در این زمینه نماید تا با ارائه راهکارهای مفید، سبب تسهیل در انجام امور و افزایش بهره‌وری گردند.

تحقیقات با نتیجه بهره‌گیری از تکنولوژی فناوری اطلاعات (IT) به پایان رسید و شرکت تأسیس دپارتمان IT را به وضوح احساس و اقدام به پایه‌گذاری آن و جذب نیروهای متخصص در این حوزه نمود.

استفاده از این فناوری، در افزایش دقت و سرعت عملیات انجام کار بسیار مؤثر واقع شد و به خوبی توانست مشکلات پیش رو را هموار نماید.

عمده فعالیت‌های آن می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود: