دربهای اتوماتیک

دکوپارت۱ مرکز فروش، نصب و طراحی دربهای اتوماتیک در ایران

درب های اتوماتیک

همانطور که می دانیم، توسعه علم و صنعت در زمینه تکنولوژی های مختلف، نحوه تعامل ما با دنیای اطرافمان را متحول کرده است و یکی از زمینه هایی که این امر به ویژه در آن مشهود است در قلمرو درب های اتوماتیک است.

این درب ها که از مکانیسم های الکترونیکی برای باز و بسته شدن بدون دخالت انسان استفاده می کنند، توانسته اند طرفداران بسیار زیادی را برای خود جلب کنند و به یکی از عناصر بسیار مهم در طراحی ساختمان های مدرن تبدیل شده اند. شرکت دکوپارت۱، یکی از ارائه دهندگان درب های اتوماتیک بوده که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

به طور کلی، تنوع درب های اتوماتیک موجود در بازار بسیار زیاد بوده و هر کدام از آن ها برای مکان ها و فضاهایی خاص مناسب هستند. از مهم ترین و کاربردی ترین انواع این درب ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درب‌ شیشه‌ای اتوماتیک کشویی : پرکاربرد ترین و پرفروش ترین نوع درب های خودکار، درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی هستند. این درب ‌ها با کمک دکمه و یا سنسور فعال شده و به صورت افقی باز می ‌شوند. از این نوع درب های اتوماتیک معمولاً در محیط های تجاری مانند مراکز خرید، فرودگاه ها و بیمارستان ها استفاده می شود.
  • درب شیشه ای اتوماتیک گردان : این نوع درب های اتوماتیک، که به آن درب اتوماتیک چرخان نیز می گویند، شامل سه یا چهار پانل شیشه ای بوده که به صورت اتوماتیک به دور یک محور مرکزی می چرخند. از این نوع درب های شیشه ای اغلب در ساختمان‌ های اداری بزرگ، هتل ‌ها و فروشگاه ‌های بزرگ استفاده می شود تا بتواند جمعیت زیادی را اداره کند و کنترل آب و هوا را به خوبی حفظ کند.
انواع درب اتوماتیک شیشه ای
انواع درب اتوماتیک شیشه ای-مجموعه دکوپارت1
  • درب های شیشه ای اتوماتیک تاشو : این درب ها از دو یا چند پانل تشکیل شده اند که باز و بسته شدن آن با کمک تا شدن و باز شدن پانل ها صورت می گیرد. از این نوع درب اتوماتیک معمولا در مکان هایی با فضای محدود استفاده می شود.
  • درب اتوماتیک شیشه ای هرمتیک : این درب ها به طور ویژه برای ایجاد آب بندی هوا و جلوگیری از انتقال هوا و آلاینده ها بین مناطق مختلف طراحی شده اند. از آن جایی که از این نوع درب های شیشه ای برای کنترل ‌های شدید محیطی استفاده می شود، آن ها را معمولاً در آزمایشگاه ‌ها و یا تأسیسات دارویی مشاهده خواهید کرد.
  • درب اتوماتیک پارکینگ : درب شیشه ای اتوماتیک پارکینگ نوعی از درب های اتوماتیک بوده که برخلاف اکثر درب های پارکینگ، بخش عمده آن شیشه ای است و این امر باعث افزایش زیبایی فضای پارکینگ از خارج می شود. برای اطمینان از مقاومت این درب ها، جنس شیشه بکار رفته در آن ها بسیار مقاوم بوده در برابر ضربه و تغییرات جوی دچار ایراد نمی شود.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

همانطور که در بالاتر نیز مشاهده کردیم، به دلیل متنوع بودن درب های اتوماتیک شیشه ای در جنس ها و مدل های مختلف، نمی توان یک قیمت ثابت را برای تمامی آن ها به کار برد. اما به طور کلی، هرچه در درب اتوماتیک شیشه ای مورد نظر شما از متریال بیشتری استفاده شده باشد و یا اینکه فرایند ساخت آن دشوار تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. همچنین، طبیعتا تکنولوژی بکار رفته در آن نیز می تواند در قیمت آن تاثیر بگذارد.

برای اطلاع دقیق از قیمت ‌مدل های مختلف درب های اتوماتیک شیشه ای می ‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته تا قیمت دقیق درب مورد نظر شما را به شما عزیزان اعلام کنند. شرکت دکوپارت۱ آمادگی فروش انواع درب اتوماتیک شیشه ای، با جنس ها و مدل های مختلف را دارا است.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای

برای فروش درب اتوماتیک شیشه ای نیاز به طراحی کاملا تخصصی می باشد. همچنین نصب انواع درب اتوماتیک شیشه ای نیاز به فضا، بودجه، نیاز و سلیقه مشتری دارد. برای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای با اطمینان از کیفیت این محصول، با واحد فروش در دکوپارت۱ تماس بگیرید.

فروش انواع درب اتوماتیک شیشه ای

همانطور که مشاهده کردیم، انتخاب درب درست و مناسب فضای مورد نظر شما دارای اهمیت بسیار زیادی است. بنابراین، قبل از آن که تصمیم به خرید درب اتوماتیک شیشه ای کنید، ابتدا باید از نوع و مدل درب مناسب خود به طور کامل اطمینان حاصل کنید.

اگر هنوز بعد از خواندن این بخش دچار سردرگمی هستید و نمی دانید که کدام مورد از این درب های شیشه ای برای شما مناسب هستند، کافیست تا با کارشناسان ما تماس گرفته تا به بهترین و سریع ترین روش شما را راهنمایی کنند.

نمونه کار درب اتوماتیک شیشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

4.7/5 امتیاز
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button