خدمات

طراحی و اجرای کمد و کابینت

طراحی و اجرای کمد و کابینت - دکوپارت1

طراحی و اجرای کمد و کابینت

یکی از خدمات مجموعه دکوپارت۱ علاوه بر پارتیشن شیشه ای  طراحی و اجرای کمد و کابینتمیباشد و ما همواره در تلاش برای جلب رضایت شما مشتریان محترم هستیم. همانطور که میدانید یکی از جلوه های منزل به کمد و کابینت های اجرا شده  هست و تاثیر بسیار زیادی روی دکوراسیون منزل دارد. پس در انتخاب کمد و کابینتباید دقت بسیار زیادی شود. اگر در طراحی و اجرای کمد و کابینت به مشکلی بر خورده اید و یا هنوز اطلاعات کافی در این زمینه ندارید میتوانید با مشاورین مجموعه دکوپارت۱ در ارتباط باشید.

هزینه طراحی و اجرای کمد و کابینت

متاسقانه از طریق چند متن و پاراگراف امکان اعلام هزینه وجود ندارد و دلایل زیادی مثل شرایط پروژه ، حجم کار ، نوع طراحی ، متریال ساخت و بسیاری از موارد دیگر همچنین تیم مجرب مجموعه دکوپارت۱ازمدرن ترین و بروز ترین تجهیزات برای انجام پروژه های شما استفاده میکند. اما برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های طراحی و اجرای کمد و کابینتمیتوانید با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید.

طراحی کمد و کابینت از اولین لحظه ای که مشتری برای مشاوره با تیم ما تماس می گیرد شروع می شود اعضای تیم از تمامی نکات استفاده کرده تا طراحی مناسب نیاز مشتری طراجی و اجرا کرده تا به طور کامل رضایت مشتری را بوجود آورد

دکوپارت۱

نمونه کار

3/5 امتیاز
مطالعه :  شیشه کشویی

دیدگاهتان را بنویسید