پارتیشن اداری برای فضای کاری

پارتیشن اداری برای فضای کاری

پارتیشن اداری برای فضای کاری

راهنمای پارتیشن اداری

جداکردن فضای اداری توسط سیستم های مختلف پارتیشن اداری به حساب می آید . پارتیشن اداری در محیط کاری و شرکت ها باعث فضاسازی و استفاده بهتر از حداکثر آن در سریعترین زمان ممکن توسط با کیفیت ترین و مدرن ترین ابزارها انجام می شود. پارتیشن اداری در دو نوع پارتیشن ثابت و متحرک توسط شیشه های نشکن و مقاوم ( شیشه سکوریت و شیشه لمینت)، ام دی اف، آلومینیوم، پروفیل و ترکیبی از آنها تولید می شود.

پارتیشن شیشه ای از بروزترین و تازه تریین محصولاتیست  که هم در فضای اداری و هم در فضای مسکونی برای ایجاد حریم خصوصی، جداسازی اتاقها، ایجاد حمام شیشه ای ، کابین دوش شیشه ای و اتاق مستر از آنها استفاده می شود.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن برای جداسازی محیط و ایجاد حریم خصوصی اهمیت بخصوصی در طراحی داخلی ساختمان پیدا کرده است. به این شکل که از انواع پارتیشن علاوه بر جداسازی محیط آپارتمان و خانه ، در محیط اداری و فضا های کسب و کار  برای ایجاد اتاق کارمندان و بخش های دیگر از استفاده می شود. پارتیشن اداری انواع متفاوتی دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد پس همراه ما باشید .

 

از کاربرد شیشه در طراحی داخلی اطلاع دارید؟

پارتیشن دوجداره اداری

پارتیشن دوجداره یکی از انواع پارتیشن های اداری حساب می شود که از متریال متنوعی همچون ام دی اف، شیشه، آلومینیوم… ویا ترکیبی از آنها ساخته می شود. پارتیشن دوجداره اداری به دو صورت متحرک و ثابت بنا به درخواست مشتری متناسب با فضای کاری تولید می شود. پارتیشن دوجداره به دلیل دو لایه بودن و استفاده از دولایه شیشه، در برابر صدا به عنوان عایق عمل کرده و مانع از عبور صدا از محیط بیرون به داخل می شود.

اشتراک گذاری این مقاله

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


پارتیشن شیشه ای تکجداره
شیشه های اسلایدینگ
شیشه های کابین دوش
مبلمان و تجهیزات اداری
هندریل
دربهای اسپایدری

خدمات