خدمات

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره - دکوپارت1

پارتیشن شیشه ای دو جداره چیست

پارتیشن‌های شیشه‌ای اساسا دیوارهای شیشه‌ای داخلی هستند که برای بستن و مشخص کردن فضاها استفاده می‌شوند. زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که بخواهید بین قسمت های مختلف خانه یا محل کار بدون بسته شدن کامل در آن قسمت ها تفاوت قائل شوید.

در نگاه اول شیشه های پارتیشن تک جداره و دو جداره شبیه به هم دیده می شوند، هر دو ظاهری بدون قاب ایجاد می کنند که در محل کار حرفه ای به نظر می رسد، همچنین برخلاف پارتیشن های از نوع پلاستیک و چوب، نور را به داخل اتاق هدایت می کنند، اما باید گفت که آن ها دارای تفاوت هایی هستند.

پارتیشن شیشه ای دوجداره

مزایای پارتیشن شیشه ای دو جداره

امکان سفارشی سازی این نوع پارتیشن وجود دارد، به عنوان مثال شما می توانید برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، پرده های یکپارچه بین شیشه های دوتایی نصب کنید.

پارتیشن شیشه ای دو جداره ثابت می تواند از بروز صدا به فضای بیرون به راحتی جلوگیری کند، این حریم خصوصی اضافی به این معنی است که مکالمات به سختی قابل شنیدن هستند و صداهای بلند فقط قابل تفسیر هستند.برای محافظت بیشتر از صدای داخل، شیشه دو جداره را از نوع شیشه آکوستیک می سازند.

این شیشه ها در ضخامت ۱۰ میلی متر یا ۱۲ میلی متر در دسترس هستند.هم چنین با پارتیشن های دو جداره از آتش سوزی در امان می مانید.

انواع شیشه های دو جداره

انواع مختلفی از شیشه های دو جداره وجود دارد. هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. با این حال، می توانید یک عملکرد اصلی را انتخاب کنید و موارد دیگری را به آن اضافه کنید. بستگی به این دارد که می خواهید مهمترین ویژگی کدام عامل باشد. انواع مختلف آن عبارتند از:

  1. شیشه آنیل شده یا فلوت
  2. شیشه سخت شده یا سکوریت
  3. شیشه لمینت (برای ایمنی و امنیت)
  4. شیشه روکش دار
  5. شیشه ضد صدا (شیشه آکوستیک)
  6. شیشه ضد حریق
  7. شیشه مقاوم در برابر گلوله یا ضد انفجار
  8. شیشه دکوراسیون

انواع پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره فریم دار

در این نوع پارتیشن فریم به صورت قاب دور شیشه برای جلوگیری از ضربه نصب می شود و معمولا در محیط هایی که رفت و آمد زیاد می باشد از این نوع پارتیشن استفاده می شود. تضاد رنگ بین فریم و شیشه هارمونی زیبا تری را به وجود می آورد.

پارتیشن شیشه ای دوجداره فریم لس

در این نوع پارتیشن، فریم به صورت کشویی نصب می شود، که حالت مخفی دارد و زیبایی خاصی را ارائه می دهد.

پارتیشن شیشه ای دوجداره کرکره دار

در این نوع پارتیشن به صورت موقت کرکره هایی روی شیشه برای حفظ امنیت بیشتر نصب می شود. کرکره هایی که در این نوع پارتیشن مورد استفاده قرار می گیرد به صورت مگنتی ، ولومی و یا ریموت دار می باشند.

کاربرد پارتیشن شیشه ای دو جداره

معمولا در محیط هایی که به فضای خصوصی بیشتری نیاز است از پارتیشن شیشه ای دو جداره استفاده می شود. مانند محیط های اداری که از پارتیشن شیشه ای دوجداره اداری استفاده می کنند.

 معولا برای جدا سازی اتاق جلسه ،کنفرانس و همچنین در قسمت هایی از خانه مانند بالکن از پارتیشن شیشه ای دوجداره بالکن استفاده می شود، بدین منظور که امنیت و مقاومت بیشتری را ایجاد کند.

خرید پارتیشن شیشه ای دو جداره

برای خرید پارتیشن شیشه ای دو جداره عواملی مانند نوع شیشه دو جداره، مساحت و نوع پارتیشن مهم می باشد که شما با اطمینان از کیفیت و هزینه پارتیشن شیشه ای دو جداره می توانید با مشاوران ما در دکو پارت۱ در تماس باشید.

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

نوع شیشه مناسب می تواند به شما کمک کند که بیشترین بهره را از آن ببرید. علاوه بر این، شما می توانید انتخاب کنید که چه ویژگی هایی در خانه، محل کار و شیشه دوجداره خود می خواهید.

وقتی شیشه دوجداره را انتخاب می کنید، در حال سرمایه گذاری برای آینده خود هستید. شما به عنوان مصرف کننده از این نوع شیشه تمام جوانب آن را در نظر می گیرید، چرا که چشم پوشی از آن در دراز مدت هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. به همین دلیل مهم است که تمام جنبه های تعرفه پارتیشن شیشه ای دوجداره و نحوه سرمایه گذاری را در نظر بگیرید.

 

نمونه کار ها

به این post امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *