پارتیشن شیشه ای

دکوپارت۱ مرکز فروش، نصب و طراحی انواع پارتیشن های شیشه ای در ایران

پارتیشن ها و جداکننده های اتاق، گزینه مدرنی برای تقسیم انواع فضا در خانه یا محل کار می باشند. آنها یک محصول فوق العاده هستند، چه به دنبال ایجاد حریم خصوصی و چه به دنبال ایجاد فضاهای مجزا باشید. بیایید نگاهی دقیق‌تر به ویژگی‌ها و کاربردهای دیوارهای پارتیشن شیشه ای برای محیط‌های خانگی و حرفه‌ای بیندازیم.

پارتیشن شیشه ای و جداکننده های اتاق چیست

پارتیشن شیشه ای و جداکننده ها از ورقه های شیشه ای عمودی یا جایگزین های شیشه ای تشکیل شده اند که برای جداسازی فضاها یا حفظ حریم خصوصی نصب شده اند. آنها معمولاً از شیشه سکوریت شده با ضخامت ۵-۲۰ سانتی متر ساخته می شوند.

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای به این صورت است که اندازه مناسب توسط متخصصین شیشه ساخته و سپس در فضای شما نصب می شوند. آنها را می توان برای ایجاد اتاق در یک منطقه بزرگتر یا به سادگی تغییر طرح یک اتاق موجود استفاده کرد. برای اجرای پارتیشن شیشه ای، پنل های شیشه ای را می توان با استفاده از کانال U یا گیره به سطوح مختلف موجود مانند کف، سقف، دیوار، دیوار زانو و غیره متصل کرد. چیدمان پارتیشن شیشه ای را می توان با توجه به ابعاد پنل، تعداد پنل ها، زوایای برخورد پنل ها با یکدیگر و دیوارهای موجود و استفاده از درهای شیشه ای یا ورودی های باز سفارشی کرد. جداکننده های اتاق شیشه ای را می توان در موارد زیر استفاده کرد:

پارتیشن شیشه ای فضای زندگی

از این نوع پارتیشن ها در محیط خانه و منزل استفاده می شود، مهمترین نوع از انواع پارتیشن شیشه ای فضای زندگی عبارتند از:

 1. پارتیشن شیشه ای حمام
 2. پارتیشن شیشه ای استخر
 3. پارتیشن شیشه ای اتاق
 4. پارتیشن شیشه ای اتاق خواب
 5. پارتیشن شیشه ای سرویس های بهداشتی
 6. پارتیشن شیشه ای بالکن
پارتیشن شیشه ای فضای زندگی
پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

سیستم های دیوار شیشه ای برای دادن فضای کاری شخصی به کارکنان ایده آل هستند.از جمله مزایای پارتیشن شیشه ای اداری عبارتند از:

 1. کارکنان دارای فضای اختصاصی برای خود هستند.همانطور که کارکنان فضای اختصاصی خود را دارند، سرپرست به راحتی می تواند بر پیشرفت و فعالیت های روزانه کارکنان نظارت داشته باشد.
 2. شیشه با داشتن ظاهری براق فضایی حرفه ای تر را به ارمغان می آورد.
 3. اتاق‌های کنفرانس، جلسه و دفاتر را می‌توان از طریق نصب پنل‌های شیشه‌ای از فضاهای بزرگتر به راحتی جدا کرد.
 4. دیوارهای شیشه ای، با تغییر دکوراسیون اداری و طرح های رنگی مطابقت دارند.
 5. اگر نیازهای کسب و کار شما با گذشت زمان تغییر کند، می‌توان این تقسیم ‌کننده‌ها را حذف یا جا به ‌جا کرد.
 6. هزینه پارتیشن شیشه ای به نسبت دیوارهای سنتی بسیار کمتر می باشد.

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم دار

پارتیشن های عایق صدا

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای ریلی

پارتیشن های متحرک

مزایای نصب پارتیشن شیشه ای

 • پارتیشن های شیشه ای را می توان به سرعت توسط متخصصان شیشه نصب کرد.بنابراین دیگر هیچ انتظاری برای سفت شدن دیوار یا خشک شدن رنگ وجود ندارد.کار با شیشه، از آشفتگی ناشی از سنباده زدن دیوارهای خشک جلوگیری می کند.
 • دیوارهای شیشه ای می توانند مات یا شفاف باشند که به شما انعطاف پذیری بیشتر و گزینه های طراحی بیشتری می دهد.
 • اگر نیازهای شما تغییر کند، جداکننده‌ های شیشه‌ای را می‌توان با سهولت بسیار بیشتر از دیوارهای معمولی جدا کرد یا حتی شاید به اتاق دیگری منتقل کرد.
 • دیوارهای شیشه ای به فضای شما ظرافت مدرنی می بخشد که با دیوارهای معمولی قابل مقایسه نیست.شیشه لکه یا بو را جذب نمی کند و به راحتی ضدعفونی می شود.
 • نکته اصلی این است که شیشه به شما امکان می دهد فضاها را به شیوه ای شیک از طریق فرآیندی سریع تر و آسان تر تقسیم کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای

تعرفه پارتیشن شیشه ای بر اساس انتخاب نوع پارتیشن شیشه ای، ضخامت شیشه و مساحت آن می تواند متفاوت باشد. پارتیشن شیشه ای ارزان با بهترین کیفیت در دکو پارت۱ موجود می باشد. برای اطلاع از لیست قیمت ها با کارشناسان فروش ما در دکوپارت۱ در تماس باشید.

خرید پارتیشن شیشه ای

برای فروش پارتیشن شیشه ای نیاز به طراحی کاملا تخصصی می باشد. همچنین نصب انواع پارتیشن شیشه ای نیاز به فضا، بودجه، نیاز و سلیقه مشتری دارد. برای خرید انواع پارتیشن شیشه ای با اطمینان از کیفیت این محصول، با واحد فروش در دکوپارت۱ تماس بگیرید.

آیا از اسکلت فلزی برای دیوارهای جداکننده و جداکننده های شیشه ای استفاده می شود

پارتیشن های شیشه ای می توانند قاب دار یا بدون فریم باشند. هر دو سبک عالی به نظر می رسند و هر کدام دارای طراحی های داخلی خاصی هستند، اما پارتیشن های بدون فریم در دنیای دکوراسیون امروزی محبوب تر هستند. ساخت و ساز بدون قاب زمانی ایده آل است که نمی خواهید دیوارها یا جداکننده های شما ظاهر و احساس فضا را تغییر دهند. ظاهر شیک و مدرنی دارند و سادگی آنها تمیز کردن آنها را آسان تر می کند.

 در صورت تمایل می توان دیوارهای شیشه ای فریم لس را با درب های نورد یا کشویی بدون فریم جفت کرد.برخی از کاربردهای متداول جداکننده های شیشه بدون قاب عبارتند از:

 • جداسازی اتاق خواب اصلی و حمام در خانه.
 • برای ایجاد دفاتر و اتاقک ها در یک فضای شرکتی.
 • برای جداکننده در سرویس های بهداشتی.

سوالات متداول

کدام شیشه برای پارتیشن بندی بهتر است؟

شیشه سخت شده رایج ترین نوع شیشه ای است که در پارتیشن بندی استفاده می شود. این شیشه از طریق فرآیند گرمایش بدست می آید و چهار تا پنج برابر قوی‌تر و بادوام‌تر از شیشه‌های آنیل شده است.

ضخامت پارتیشن شیشه ای باید چقدر باشد؟

یک پنجره کوچک و تک جداره فقط به ضخامت ۳/۱۶ اینچ نیاز دارد، اما با افزایش اندازه پنجره، ضخامت آن افزایش می یابد. ضخامت دیوارها و پارتیشن های شیشه ای اغلب ۳/۸ اینچ یا ½ اینچ است تا از آسیب های آب و هوا و سایر ضربه هایی که پنجره متحمل می شود جلوگیری شود.

چه نوع شیشه ای قوی تر است؟

فایبر گلس استحکام کششی بسیار بالاتری نسبت به شیشه معمولی دارند (۲۰۰-۵۰۰ برابر قوی تر از شیشه معمولی).

5/5 امتیاز
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.