پارتیشن شیشه ای

دکوپارت۱ مرکز فروش، نصب و طراحی انواع پارتیشن های شیشه ای در ایران

پارتیشن ها و جداکننده های اتاق، گزینه مدرنی برای تقسیم انواع فضا در خانه یا محل کار می باشند. آنها یک محصول فوق العاده هستند، چه به دنبال ایجاد حریم خصوصی و چه به دنبال ایجاد فضاهای مجزا باشید. بیایید نگاهی دقیق‌تر به ویژگی‌ها و کاربردهای دیوارهای پارتیشن شیشه ای برای محیط‌های خانگی و حرفه‌ای بیندازیم.

پارتیشن های شیشه ای یا جداکننده های اتاق

حالا شاید برایتان سوال باشد که ضخامت این شیشه چقدر است؟ همانطور که در بالا نیز اشاره شد این شیشه ها در میان مردم به این شیشه نشکن شهرت دارند، اما از آنجایی که شکنندگی یکی از خاصیت های شیشه است این شیشه نیز امکان شکستن با اعمال ضربات سنگین را دارد. این شیشه ها اغلب با ضخامت های متنوعی عرضه می شوند. در رابطه با ضخامت شیشه های سکوریت این موضوع قابل بیان می باشد که با زیادتر شدن ضخامت شیشه، مقاومت در مقابل ضربه و تحمل فشار آن نیز زیاد می شود. این شیشه ها با ضخامت های مختلف، می توانند کاربردهای مختلفی نیز داشته باشند. این ضخامت در اکثر مواقع بین ۴ تا ۲۰ میلی متر است، و همچنین ضمن محاسبه یک متر مربع شیشه نشکن با چگالی ۲٫۵ و ضخامت ۶ میل، وزن شیشه سکوریت معادل ۱۵ کیلوگرم می باشد.

یراق شیشه سکوریت انواع مختلفی دارد و از تنوع بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد . به علت بهره بردن از این شیشه ها  در پروژه های گوناگون ، یراق های متفاوتی برای آنها به وجود آمده است. برند دکوپارت این روزها به یکی از برند های معروف در زمینه تولید شیشه های سکوریت تبدیل شده است، جهت خریداری و اطلاعات بیشتر از این موضوع با ما تماس حاصل کنید.

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای به این صورت است که اندازه مناسب توسط متخصصین شیشه ساخته و سپس در فضای شما نصب می شوند. آنها را می توان برای ایجاد اتاق در یک منطقه بزرگتر یا به سادگی تغییر طرح یک اتاق موجود استفاده کرد. برای اجرای پارتیشن شیشه ای، پنل های شیشه ای را می توان با استفاده از کانال U یا گیره به سطوح مختلف موجود مانند کف، سقف، دیوار، دیوار زانو و غیره متصل کرد. چیدمان پارتیشن ها را می توان با توجه به ابعاد پنل، تعداد پنل ها، زوایای برخورد پنل ها با یکدیگر و دیوارهای موجود و استفاده از درهای شیشه ای یا ورودی های باز سفارشی کرد. جداکننده های اتاق شیشه ای را می توان در موارد زیر استفاده کرد:

پارتیشن شیشه ای فضای زندگی

از این نوع پارتیشن ها در محیط خانه و منزل استفاده می شود، مهمترین نوع از انواع پارتیشن های شیشه ای فضای زندگی عبارتند از:

 1. پارتیشن های شیشه ای حمام
 2. پارتیشن های شیشه ای استخر
 3. پارتیشن های شیشه ای اتاق
 4. پارتیشن های شیشه ای اتاق خواب
 5. پارتیشن های شیشه ای سرویس های بهداشتی
 6. پارتیشن های شیشه ای بالکن
پارتیشن شیشه ای فضای زندگی
پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

سیستم های دیوار شیشه ای برای دادن فضای کاری شخصی به کارکنان ایده آل هستند.از جمله مزایای پارتیشن اداری شیشه ای عبارتند از:

 1. کارکنان دارای فضای اختصاصی برای خود هستند.همانطور که کارکنان فضای اختصاصی خود را دارند، سرپرست به راحتی می تواند بر پیشرفت و فعالیت های روزانه کارکنان نظارت داشته باشد.
 2. شیشه با داشتن ظاهری براق فضایی حرفه ای تر را به ارمغان می آورد.
 3. اتاق‌های کنفرانس، جلسه و دفاتر را می‌توان از طریق نصب پنل‌های شیشه‌ای از فضاهای بزرگتر به راحتی جدا کرد.
 4. دیوارهای شیشه ای، با تغییر دکوراسیون اداری و طرح های رنگی مطابقت دارند.
 5. اگر نیازهای کسب و کار شما با گذشت زمان تغییر کند، می‌توان این تقسیم ‌کننده‌ها را حذف یا جا به ‌جا کرد.
 6. هزینه پارتیشن شیشه ای به نسبت دیوارهای سنتی بسیار کمتر می باشد.

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای فریم لس

پارتیشن های شیشه ای فریم دار

پارتیشن های عایق صدا

پارتیشن های شیشه ای مات

پارتیشن های شیشه ای ریلی

پارتیشن های متحرک

پارتیشن شیشه ای فریم دار

پارتیشن های شیشه ای فریم دار، نوعی از پارتیشن بوده که در آن پانل های شیشه ای مجزا  توسط یک یا چندین فریم(قاب) در جای خود نگه داشته می شوند. این قاب می تواند از مواد مختلفی از جمله چوب، فلز یا حتی پلاستیک ساخته شود. پارتیشن های شیشه ای قاب دار قدیمی تر از پارتیشن های شیشه ای بدون فریم هستند و می توان از آن ها برای ایجاد ظاهری کلاسیک و سنتی استفاده کرد و این نوع پارتیشن های شیشه ای اغلب در خانه ها و فروشگاه های خرده فروشی استفاده می شود.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن های شیشه ای فریم لس از پانل های شیشه ای مجزا تشکیل شده اند که توسط گیره ها یا چسب به هم متصل می شوند. آن ها ظاهری زیبا و مدرن داشته و برای ایجاد فضایی مدرن بسیار ایده آل هستند. پارتیشن های شیشه ای فریم لس اغلب در دفاتر و ادارات، ایجاد اتاق جلسات و یا فضایی خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از پارتیشن های شیشه ای گاهی در خانه ها، برای ایجاد فضایی همچون دفتر کار یا اتاق بازی نیز کاربرد دارند.

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن های شیشه ای مات از شیشه هایی تشکیل شده اند که به صورت کامل مات و یا بر روی آن ها حکاکی شده است تا سطحی مات ایجاد کنند. پارتیشن های شیشه ای مات می توانند برای ایجاد حریم خصوصی یا جلوگیری از ورود نور به داخل فضا استفاده شوند. اگر به دنبال ایجاد فضایی خصوصی در درون اداره یا خانه هستید، بدون شک پیشنهاد ما به شما، پارتیشن های شیشه ای مات است.

مزایای نصب پارتیشن شیشه ای

 • پارتیشن های شیشه ای را می توان به سرعت توسط متخصصان شیشه نصب کرد.بنابراین دیگر هیچ انتظاری برای سفت شدن دیوار یا خشک شدن رنگ وجود ندارد.کار با شیشه، از آشفتگی ناشی از سنباده زدن دیوارهای خشک جلوگیری می کند.
 • دیوارهای شیشه ای می توانند مات یا شفاف باشند که به شما انعطاف پذیری بیشتر و گزینه های طراحی بیشتری می دهد.
 • اگر نیازهای شما تغییر کند، جداکننده‌ های شیشه‌ای را می‌توان با سهولت بسیار بیشتر از دیوارهای معمولی جدا کرد یا حتی شاید به اتاق دیگری منتقل کرد.
 • دیوارهای شیشه ای به فضای شما ظرافت مدرنی می بخشد که با دیوارهای معمولی قابل مقایسه نیست.شیشه لکه یا بو را جذب نمی کند و به راحتی ضدعفونی می شود.
 • نکته اصلی این است که شیشه به شما امکان می دهد فضاها را به شیوه ای شیک از طریق فرآیندی سریع تر و آسان تر تقسیم کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای

تعرفه پارتیشن شیشه ای بر اساس انتخاب نوع پارتیشن شیشه ای، ضخامت شیشه و مساحت آن می تواند متفاوت باشد. پارتیشن شیشه ای ارزان با بهترین کیفیت در دکو پارت۱ موجود می باشد. برای اطلاع از لیست قیمت ها با کارشناسان فروش ما در دکوپارت۱ در تماس باشید.

قیمت دیوار شیشه ای

وقتی صحبت از قیمت دیوار شیشه ای ساختمان می شود، توجه به این نکته ضروری است که محصولات متنوعی از نظر نوع، ضخامت و مساحت موجود بوده و هرکدام از آن ها نیز دارای ویژگی های خاصی هستند. با توجه به این تنوع، ارائه یک قیمت مشخص برای تمام پارتیشن های شیشه ای دشوار است. به طور مثال، در دیوار شیشه ای سکوریت، به دلیل استفاده از شیشه مقاوم تر نسبت به پارتیشن عادی، قیمت آن نیز بیشتر است.

اگر علاقه مند به دانستن قیمت پارتیشن های شیشه ای خاص هستید، توصیه می کنیم مستقیماً با ما تماس بگیرید. مجموعه دکوپارت ۱، آمادگی فروش دیوار شیشه ای و ارسال ( اجرا و نصب) آن به تمامی نقاط مختلف را دارا است.

خرید پارتیشن شیشه ای

برای فروش پارتیشن شیشه ای نیاز به طراحی کاملا تخصصی می باشد. همچنین نصب انواع پارتیشن شیشه ای نیاز به فضا، بودجه، نیاز و سلیقه مشتری دارد. برای خرید انواع پارتیشن شیشه ای با اطمینان از کیفیت این محصول، با واحد فروش در دکوپارت۱ تماس بگیرید.

خرید دیوار شیشه ای

اگر شما نیز در مورد خرید پارتیشن شیشه ای دیوار دو به شک هستید و نمی دانید که کدام مورد از پارتیشن های شیشه ای برای شما مناسب هستند، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما در مجموعه دکوپارت ۱ در تماس باشید.

تیم کارشناسان ما می توانند در انتخاب سبک و مدل های مناسب برای برآوردن نیازهای خاص شما راهنمایی کنند. ما همچنین می توانیم توصیه هایی در مورد نصب و نگهداری پارتیشن شیشه ای به شما ارائه دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که پارتیشن های شما در طول زمان دچار مشکل نشوند.

4.7/5 امتیاز
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.