خدمات

شیشه های کابین دوش

شیشه های کابین دوش - دکوپارت1

شیشه های کابین دوش

در معماری روز و مدرن فضا سازی حمام یکی از آیتم های مهم طراحی به شمار می رود و استفاده از شیشه به دلیل شفاف بودن ، زیبایی و آنتی باکتریال بودن ، امروزه متداول ترین متریال مورد استفاده در دوردوشی ها و کابین های دوش می باشد.کابین دوش شیشه ای باعث می شود فضای پیرامون دوش آب خیس نشود این خود بر پاکیزگی فضای حمام و سرویس بهداشتی می افزاید.

شیشه کابین دوش

مزایا استفاده از شیشه کابین دوش

حتما برای شما هم پیش آمده است که بعد از حمام کردن شاهد وجود لکه بخار آب برروی دیوار ها ، آینه و سرویس باشید که علاوه بر ظاهر کثیف و نامناسب سبب فرسودگی اجسام ، شوره و پوسیدگی می شود.

راه حل این مشکل استفاده از شیشه آکاردئونی است که شامل شیشه های سکوریت همرا با یراق آلات درجه یک استنلس استیل ۳۰۴( ضد زنگ ) می باشد که فضایی را در حمام ایجاد می کند که علاوه بر جلوگیری از پخش آب و تاثیر بخار و لکه باعث ایجاد فضایی ایزوله برای حفظ حرارت مطلوب در زمان دوش گرفتن و جلوگیری از پاشش آب می شود.

شیشه کابین دوش

انتخاب شیشه کابین دوش

اگر شیشه حمام بسیاری از اطرافیان شما را وسوسه کرده که تغییری در سرویس بهداشتی منزل‌تان ایجاد کنید، باید بگوییم که در حمام شیشه ای نه تنها زیبایی مدرنی به سرویس بهداشتی می‌بخشد بلکه فضای استحمام را گرم و بهداشتی می‌سازد، به راحتی تمیز می‌شود و فضای حمام و دستشویی را تقسیم می‌کند. به همین خاطر به آن پارتیشن توالت هم می‌گویند

نمونه کار ها

به این post امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *