پارتیشن شیشه ای تک جداره

دکوپارت۱ مرکز فروش، نصب و طراحی انواع پارتیشن های شیشه ای تک جداره در ایران

استفاده از پارتیشن های شیشه ای تک جداره حرفه ای در حقیقت یک ایده عالی در زمینه دکوراسیون داخلی بوده و به منظور ایجاد کردن یک فرصت در استفاده بهینه از تمام بخش های یک محیط انتخاب می شود. طراحی این نوع پارتیشن با بهره گیری از روش های گوناگونی انجام شده و هر کدام دارای نصب متفاوتی می باشند. همچنین این مدل پارتیشن ها از قابلیت نصب در محیط هایی آرام و روشن است وهمچنین برای استفاده در پارتیشن تکجداره اداری بسیار مناسب می باشند.

کاربرد پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تکجداره برای جدا کردن فضاها در محیط های اداری و مسکونی استفاده میشود که به صورت دو مدل فریم دار(روکار) و فریم لس (توکار) قابل اجرا می‌باشند. استفاده از پارتیشن شیشه ای تک جداره باعث می‌شود حریم خصوصی افراد حفظ شود بدون اینکه مانع دیدشان بشود و تا حدودی مانع عبور صدا میشود وهمچنین در تمام فضای داخلی نور منتقل میشود. پارتیشن های تک جداره شیشه ای را میتوان به صورت ریلی و تاشو نصب نمود، پارتیشن شیشه ای ریلی و تاشو از یک قسمت شیشه ثابت و یک قسمت شیشه متحرک تشکیل می‌شود. 

ویژگی های پارتیشن شیشه ای تک جداره

مقاطع (پروفیل) آلومینیومی به دو دسته کلی پروفیل‌های توپر و توخالی، تقسیم می‌گردند. اگر در ساخت پروفیل آلومینیومی از آلیاژ با چگالی بالا (جرم مولکولی) بهره گرفته شود،به آن پروفیل توپر و اگر از آلیاژ با چگالی کمتر استفاده شود، آن را پروفیل توخالی خطاب می‌کنند.

در واقع معیار سنجش، وزن پروفیل است که شما می‌توانید به آسانی و تنها با در دست گرفتن آن‌ها، تفاوت را احساس نموده و به این تقسیم‌بندی، اشراف یابید. مقاطع آلومینیومی دکوپارت۱ ، توانایی نگهداری انواع شیشه‌ های پارتیشنی با ضخامت۸ الی ۱۰ میلی متر، شامل انواع: شیشه ‌های سکوریت شفاف، سکوریت ساتینا، سکوریت با طراحی سندبلاست، لوگو، علامت تجاری، طرح‌های خاص، سکوریت‌های رنگی، همچنین شیشه‌های دو لایه با ضخامت ۵ میلیمتر، شامل: شیشه ‌های سکوریت لمینت شفاف، لمینت رنگی ساده، لمینت رنگی ترنسپرنت و سکوریت‌های هوشمند را دارا می‌باشند.

از مزیت‌های اصلی پروفیل‌های آلومینیومی دکوپارت۱ در ساختار پارتیشن ‌ها، می‌توان به وزن کمتر، ایستایی بالا، دوام و مقاومت مطلوب در برابر زنگ‌زدگی، رنگ پریدگی، خوردگی‌های محیطی و همچنین قابلیت جابجایی و جلوه‌بخشی به محیط، اشاره کرد.

اگر پارتیشن شیشه ای تک جداره را همانند یک ساختمان در نظر بگیریم، پروفیل‌های به کار رفته در محور افقی به عنوان تیر و پروفیل‌های به کار رفته در محور عمودی به عنوان ستون، در یکدیگر قفل می‌شوند و باعث ایستایی کامل آن می‌شوند.

امروزه در ساخت پارتیشن از پروفیل‌ها‌ با مقاطع متفاوتی استفاده می‌شود که به تناسب تکنولوژی و رشد آن‌، به مرور از سایز مقاطع پروفیل کاسته می‌شود.

پارتیشن های تک جداره در مقایسه با پارتیشن های شیشه ای دو جداره ابعاد و ضخامت کمتری دارند و بسیار مناسب برای جدا سازی و تقسیم بندی فضاهای کوچک هستند. اما از نظر عایق صوتی و محدود کردن دید نسبت به پارتیشن های دوجداره عملکرد ضعیف تری دارند.

انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن تک جداره فریم لس(توکار)

اگر فضای کار شما محدود است و می‌خواهید از تمام فضای موجود حداکثر استفاده را ببرید، بهتر است برای فضاسازی دفترتان از پارتیشن تکجداره فریم لس استفاده کنید. قطر فریم آلومینیومی در انواع فریم لس تا حدی کوچک است که می‌توان آن را نادیده گرفت و تمام فضای شیشه آزاد است و بیشترین میزان نور و شفافیت را به فضای شما می‌بخشد.

در طراحی و تولید پارتیشن بندی تک جداره فریم لس (پارتیشن شیشه ای فریم لس تک جداره) تلاش شده تا از پروفیل‌ها کمترین میزان از فضا را اشغال کنند. با این حساب این نوع پارتیشن اداری تک جداره‌ چیزی از مساحت دفتر کارتان کم نمی‌کند.

پارتیشن شیشه ایتک جداره
پارتیشن شیشه ایتک جداره

پارتیشن تک جداره فریم دار(روکار)

پارتیشن تک جداره فریم دار از هر طرف به واسطه یک پروفیل آلومینیومی محدود می‌شود. طراحی این محصول به‌گونه‌ای است که بخش‌هایی از شیشه با قطرهای متنوعی از فریم آلومینیومی پوشیده می‌شود و نحوه قرارگیری این فریم‌ها در پارتیشن شیشه ای تک جداره، می‌تواند مدل‌ها و طرح‌های متنوعی را ایجاد کند. برخلاف پارتیشن فریم لس که فضای مدرنی به کارتان می‌بخشد، پارتیشن‌های فریم داردر هر دو محیط مدرن و کلاسیک مناسب هستند. دراین نوع پارتیشن شیشه ای به دلیل داشتن فریم ضخیم از مقاومت بهتری به نسبت پارتیشن‌ تک جداره فریم لس برخوردارهستند. همچنین پارتیشن‌های تکجداره فریم دارعایق صدا بهتری هستند.

مزایای پارتیشن شیشه ای تک جداره

  •  نورگیر بودن آن ها و عایق بودن که از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند
  • کاهش اشغال فضا
  • ایجاد کردن محیطی زیبا و مدرن کردن فضا با استفاده از پارتیشن شیشه ای
  • جلوگیری از ورود گرد و خاک و عایق سازی صدا به وسیله آن
  • قابل استفاده در تمامی محیط های اداری ، دفاتر و شرکت ها
  • انعطاف پذیری در پارتیشن های تک جداره شیشه ای که برای نصب و اجرای آن می توان از انواع متنوعی از شیشه ها، اعم از شیشه های طرح دار یا رنگی استفاده کرد.
  • نصب ساده و آسان. نصب این مدل برخلاف مدل های دیگر خیلی راحت و سریع انجام می شود و    نیاز به صرف زمان زیادی برای نصب آن نیست.
  • یکی دیگر از مزیت های پارتیشن تک جداره شیشه ای از نظر اقتصادی نسبت به مدل های دیگر ارزان تر و به صرفه تر است.

فروش پارتیشن شیشه ای تک جداره

در زمان انتخاب و خرید هرمدل پارتیشنی، مهمترین نکته ای که باید به آن توجه بشود نوع و ظرفیت فضا می باشد که برای نصب پارتیشه های شیشه ای تک جداره و یا هرمدل پارتیشن انتخابی در نظر گرفته می شود. زیرا هر مدل پارتیشنی برای یک محیط خوب و مناسب نیست و اگر افراد هنگام انتخاب به این موضوع توجه نکنند نه تنها نصب آن سودی برای آن ها ندارد بلکه امکان دارد که در آینده برای آن ها نیزمشکل ایجاد کند. به همین دلیل ابتدا افراد باید ظرفیت محیط مورد نظر و شرایط آن را به خوبی ارزیابی کنند و بعد اقدام به انتخاب و خرید آن کنند.

خرید پارتیشن شیشه ای تک جداره

برای سفارش خرید پارتیشن شیشه ای تک جداره نیاز به طراحی کاملا تخصصی می باشد. همچنین نصب انواع پارتیشن شیشه ای نیاز به فضا، بودجه، نیاز و سلیقه مشتری دارد. برای خرید انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره با واحد فروش در دکوپارت۱ تماس بگیرید.

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

قیمت پارتیشن تک جداره در تهران با توجه به مساحتی که قرار است پارتیشن کار شود تعیین می شود به همین علت تعیین قیمت پارتیشن بعد از بازدید کارشناسان مشخص می شود. مهمترین عاملی که در قیمت پارتیشن موثراست میزان شیشه ی مصرفی و اینکه شیشه از چه نوعی و با چه ضخامتی باشد فاکتور مهمی در قیمت گذاری می باشد.

نکته بعدی نوع یراق آلات مورد استفاده است و اینکه پارتیشن فریم دار باشد یا فریم لس ، همگی می تواند روی قیمت موثر باشد. قیمت پارتیشن شیشه ای تکجداره را نمی توان به طور دقیق بیان کرد زیرا نیازمند اندازه گیری دقیق می باشد .

گروه بزرگ دکوپارت۱ با برداشتن گامی نوین و ارزنده در ضمینه فروش پارتیشن شیشه ای تک جداره، پروژه عرضه و توزیع پروفیل‌های اختصاصی آلومینیومی را به صورت گسترده آغاز نموده است و با ارائه انواع مقاطع آلومینیومی در رنگ‌های متنوع با بهره‌ مندی از شیوه‌های رنگ‌ آمیزی الکترواستاتیک و کوره‌ای همچنین روکش‌هایی مختلف با امکان آنادایز شدن و یا چاپ طرح‌های دکوراتیو فوق‌العاده و زیبا در پارتیشن شیشه ای ، همواره برگ زرینی را بر دفتر افتخارات خود اضافه نموده است.

این محصول ویژه به سبب برخورداری از مواد اولیه مرغوب و پروسه ساخت و آبکاری مدرن و پیشرفته در ضمینه پارتیشن شیشه ای، از مقاومت بالا و قدرت ایستایی چشم‌گیری برخوردار بوده که آن‌‌ها را در طراحی و ساخت انواع پارتیشن‌ شیشه‌ ای تکجداره ، بی همتا و ایده‌آل نموده است.

گروه بزرگ دکوپارت۱ با همراهی گروه مهندسین متخصص و ایده ‌پرداز و بهره‌مندی از برترین تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته صنعتی روز دنیا، توانسته است تا تنوع‌های گسترده‌ای را در انتخاب انواع مقاطع، طرح و رنگ‌های پارتیشن شیشه ای تکجداره ایجاد نماید.

سوالات متداول پارتیشن شیشه ای تکجداره

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره چقدر است؟

این قیمت براساس نوع پارتیشن، نوع شیشه و متراژ تعیین می شود. بنابراین رقم ثابتی برای تعیین تعرفه آن وجود ندارد.

خدمات پارتیشن شیشه ای تک جداره در چه شهر هایی ارائه می شود؟

خدمات مربوط به پارتیشن شیشه ای تکجداره در دکوپارت۱، در تمام شهر های ایران ارائه می شود.

از چه نوع شیشه ای برای اجرای پارتیشن شیشه ای استفاده میشود؟

بسته به نیاز مشتری، میتوان از شیشه معمولی و یا شیشه سکوریت استفاده کرد.

5/5 امتیاز
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Call Now Button